Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Specialista na správu OpenShift (m/ž) | Práce ve stabilní společnosti

Hledáme zkušeného kolegu, který bude mít na starosti správu a optimalizaci našeho OpenShift prostředí. Pokud máte zkušenosti s konfigurací, monitorováním a řízením OpenShift kontejnerové platformy a touhu přinášet inovativní řešení, pak se připojte k nám a buďte součástí naší dynamické organizace!

Na co se můžete těšit?

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Profesní růst
  • Možnost částečné práce z domova
  • Další zajímavé benefity

Co Vás čeká?

  • Správa clusteru Red Hat OpenShift v Azure Cloud a Google Cloud
  • Správa Linuxu - aktualizace softwaru, konfigurace, řešení problémů
  • Automatizace správy: zabezpečení hesel, nastavení, nasazení aplikací, generování reportů atd.
  • Automatizace implementace a nastavení cloudových prostředků

Co byste měl/a splňovat?

  • Minimálně 1 rok praxe v OpenShift
  • Zkušenosti s OpenShift Cluster Administration a Azure/Google Cloud
  • Zkušenosti s administrací Linux
  • Zkušenosti s Bash/Pythonem a s automatizačními nástroji
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Informace o pozici

    Praha

Obory:

Správa SW & HW

Specializace:

Linux, Cloud

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace