Podporujeme

Naším najväčším záväzkom je hľadať technicky zameraným uchádzačom novú, lepšiu prácu a technickým spoločnostiam schopných kolegov do ich tímov. To nás baví a napĺňa.

Nie sme ale ľahostajní ani k iniciatívam a projektom, ktoré darujú svoju energiu tým, ktorí to naozaj potrebujú. Zároveň sa snažíme vlastnými silami pomáhať v tých oblastiach, ktoré sú nám hodnotovo a odborovo blízke.


Dlhodobo sa snažíme šetriť životné prostredie

Sme si vedomí toho, že prírodu máme len jednu a je potrebné sa o ňu starať. Snažíme sa preto: šetriť papier, triediť odpad a čas od času sa zapojíme do upratovania verejného priestranstva.

TIP: Prečítajte si náš článok o zbere odpadu na Rohanskom ostrove, do ktorého sme sa zapojili v rámci jedného z našich spoločných Talentica Days.


Snažíme sa o rozvoj detí

V roku 2017 sme dlhodobo spolupracovali s detským domovom v Dolních Počernicích. Pre deti sme pripravili sériu školení a individuálnych stretnutí na témy: kde nájsť prácu? Ako napísať životopis? Ako sa pripraviť na pohovor? A ďalšie.

O konkrétnom priebehu spolupráce sa dočítate TU a TU.

Vyjadrili sme tiež podporu vízie Aby každé dieťa malo rodinu, ktorej iniciátorom je Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar. Vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar sme podporili nielen svojou účasťou, a prostriedky z neho poputujú na podporu ohrozených a náhradných rodín, a tiež na rozvoj centier pre obnovu rodiny.


Podporujeme organizácie Človek v ohrození a Lekári bez hraníc a Fond ohrozených detí

Vianoce sa u nás nesú v znamení pomáhania druhým, a preto každoročne prispievame organizáciám, ktorých práca si zaslúži veľkú poklonu a poďakovanie.

TIP: Skutočný darček určite poteší aj Vašich klientov, príbuzných či známych. 


Myslíme na našich štvornohých kamarátov

Zábavná firemná akcia, ktorá navyše poslúži k dobrému účelu? Napadá Vás lepšia kombinácia? Pripravili sme si spoločný brunch, pričom sa následne jednotlivé kúsky „nakupovali“ tak, že peniaze putovali rovno do kasičky pre psí útulok For Dogs v obci Svárov. Za vybrané peniaze sme potom nakúpili veci, ktoré psíci potrebovali a zaviezli ich osobne do rúk majiteľom útulku.

Zhrnutie celej akcie vrátane fotografií nájdete TU.  


Podporujeme Fair Trade

 

Oceňujeme snahu pomáhať producentom z krajín tretieho sveta, a preto sa výrobky Fair Trade stali už tradičnými darčekmi pre našich klientov a priateľov.


V roku 2019 sme podporili Linku Bezpečia

Linka bezpečia poskytuje kvalitnú a ľahko dostupnú pomoc deťom, študentom. Pomáha s riešením náročných životných situácií, každodenných starostí a problémov. Poskytuje krízovú intervenciu a poradenstvo prostredníctvom telefónu, chatu a emailu.


Zapojili sme sa tiež do týchto zaujímavých projektov:

Krabica od topánok
Projekt, ktorého cieľom je potešiť deti z chudobnejších rodín prostredníctvom venovania balíčku plného darčekov.

K ukladanie nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím