Správa SW & HW

Aplikační administátor/ka | Platforma pro DWH

Jsme digitální leader na trhu, který prošel agilní transformací a můžeme ti zaručit plně funkční teamy, které mají rozjeté 3 projekty. Chceš být jedním z nich?

Hledáme fajn aplikační parťáky, kteří se zaměří na bezproblémový chod našich aplikaci na všech druzích prostředí. Budeš zároveň spojkou našeho businessu nebo oporou pro team testerů.

Dáme Ti rozhodně příležitost ať už chceš být na straně týmu DWH a PL/SQL nebo dostaneš příležitost v týmu webových aplikací/pro chytré zařízeni kde využiješ své zkušenosti a skilly v oblasti webových a aplikačních serverů.

  • Krásné nové moderní prostředí, které ti přispěje k tomu, aby ses cítil v práci příjemně a digi lab tě podpoří v tvé profesionalitě a efektivní práci kde můžeš přijít na výjimečné nápady
  • Skvělý tým kolegů, který ti bude za každých okolností velkou oporou
  • Home office
  • Sick days pokud nejsi zrovna fit
  • 25 dní dovolené
  • Máme rádi i chvilku oddechu v práci, můžeš zajít do relax roomu na terasu, nebo si jen tak dát pauzu, máme celé patro věnované relaxu
  • Z Cafetérie si můžeš vybrat rozmanité benefity, které ti nejvíce vyhovují (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity)
  • Jsme trendy společnost kde můžeš růst, učit se, vzdělávat se a budovat velké věci

Co Vás čeká?

  • Budeš se starat o provoz aplikaci a systémů
  • Participovat na zlepšování systémů a procesů, komunikace s vývojovým teamem
  • Budeš implementovat systémy a funkce
  • Rozhodně se dostaneš k školení našeho HelpDesku a prodáš jim své the best practice
  • Rádi automatizujeme, inovujeme a pracujeme s technologiemi jako Jenkins, Bitbuket nebo ElasticSearch

  • Si DWH mozek a zkratka ETL a BI ti nejsou cizí? Ovládáš k tomu PL/SQL a principy relačních databází?
  • Pokud je tvůj svět SQL, webové a aplikační servery u nás se také najdeš ve druhém týmu (Tomcat, Apache, Nginx).
  • Všeobecná znalost OS Linux (pracujeme s Red Hat / CentOS) nebo Windows Server (2012+)
  • Si teamový parťák a ovládáš technickou angličtinu (technické manuály, články apod.)

Dej nám o sobě vědět a rádi se s tebou spojíme.

Klíčová slova: SQL

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 40 000 - 70 000 CZK
Obor: Správa SW & HW
ID: 4739

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Lucia Mikuľáková
E-mail: lucia.mikulakova@talentica.cz
Telefon: 777801529

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.