Nákup

Generální manažer nákupu | Automotive, Pradubice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní automotive společnost v Pardubicích, hledáme člověka na jednu z klíčových pozic top managementu. Pokud za sebou máte alespoň 5ti letou zkušenost z oblasti managementu nákupu výrobní společnosti anebo rovnou z automotive, dejte nám o sobě vědět.

Nabízíme perspektivu dlouhodobé spolupráce, fungující mezinárodní kolektiv a jedinečnou možnost podílet se na přímém rozvoji společnosti.

Zázemí silné a stabilní společnosti s mezinárodním přesahem Odpovídající mzdové ohodnocení, služební automobil a další benefity Práci v multikulturním a přátelském pracovním prostředí 5 týdnů dovolené, možnost čerpat home office

Co Vás čeká?

Plánování, koordinace a řízení oddělení nákupu a projektů týkajících se výrobního i nevýrobního nákupu Tvoříte a realizuje střednědobý plán včetně business plánu Zadáváte veřejné zakázky, vyhodnocujete jejich rizika a řešíte příčiny problémů Úzce komunikujete s oddělením supply chain a s top managementem firmy

min 5 let praxe v oblasti vedení nákupu výrobní společnosti prerujeme VŠ vzdělání ekonického nebo technického směru zkušenost s vedením týmu velmi dobrá znalost angličtiny a orientace v elektrotechni­ce/elektronice

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: od 150 000 CZK
Odbor: Nákup, Technický predaj & Key Account Management
ID: 15370

Klára Hanselková

Kontaktná osoba: Klára Hanselková
E-mail: klara.hanselkova@talentica.cz
Telefón: +420 774 458 858

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.