Elektrotechnika a Elektronika

HW Design Lead | Práce na unikátních HI-TECH projektech!

Chcete být u zrodu oddělení, které bude pracovat na vývoji HVAC v oblasti elektromobility? Softwaru i hardwaru dobře rozumíte a inovativní projekty jsou přesně to, po čem se Vaše oko dívá? Pokud se již považujete za ostříleného a zkušeného Electronic designéra, Prestižní společnost působící v automotive totiž čeká právě na Vás!

  • Nadnárodní společnost, která vyvíjí autonomní řídicí systémy pro osobní automobily a elektromobily
  • Kromě řádného finančního ohodnocení na Vás čeká dlouhých 6 týdnů dovolené, příspěvek na vzdělávání, kurzy cizího jazyka, bonusy a flexipasy
  • Čeká na Vás práce na inovativních projektech, které díky nejnovějším technologiím zajišťují pohodlné a komfortní cestování
  • Tým stejných nadšenců do elektroniky, jakým jste i Vy! (co říkáte na pravidelný team-building v podobě společného grilování na firemní terase?)

Co Vás čeká?

  • Budete se věnovat primárně návrhu HW elektroniky a své know-how šířit mezi juniornější kolegy
  • Stanete se součástí nově vznikajícího oddělení „Thermal Climate Systems“, jež budete mít možnost dále rozvíjet
  • Nepřímo také povedete tým lidí, kteří Vám vždy budou nápomocní a se kterými budeme pracovat na uděleném projektu
  • Občas Vás nemine i komunikace v angličtině, takže se nebojíte prezentovat své výsledky

Co byste měl/a splňovat?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru je podmínkou
  • Angličtina na opravdu komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se SW, HW, elektronikou. Pokud jsou z automotive odvětví, je to velké plus!
  • Chuť a motivace budovat nově vznikající oddělení ve firmě, která je světovým lídrem ve svém odvětví

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 60 000 - 80 000 CZK
Odbor: Elektrotechnika a Elektronika, Veda (Výskum) & Vývoj, Vývoj a Konštrukcia
ID: 163

Kontaktná osoba: Blanka Mrázková
E-mail: blanka.mrazkova@talentica.cz
Telefón: +420776619410

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.