Elektrotechnika

HW Tester | Moderní laboratoř a rozmanitá práce

Jsme úspěšná společnost, lídr v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů. Aktuálně rozšiřujeme náš tým a k našim fajn kolegům hledáme parťáka, který má vztah k elektrotechnice, a bude se chtít podílet na testování HW našich produktů.

Stereotyp a nudu u nás rozhodně nečekej!

A co víc! Máme moderně vybavenou laboratoř, proto můžeme většinu našich testů vykonávat in-house!

Chceš-li být součástí úspěšného týmu a pracovat na projektech s vysokou přidanou hodnotou, přidej se do našich řad! Rádi se s tebou potkáme!

  • spolupráci na vývoji nových produktů v oblasti řídících systémů
  • podporujeme inovativní způsoby řešení a možnost dalšího profesního rozvoje
  • nabízíme flexibilní prací.dobu, HO, 5 týdnů dovolené, sickdays
  • řadu firemních akcí: sportovních, kulturních nebo dětských, protože nejen prací živ je člověk 🙂
  • finanční bonusy s dalšími příspěvky a hlavně stabilní společnost se spokojenými zaměstnanci

Co Vás čeká?

  • jako člen HW týmu se budeš podílet na testování řídících jednotek
  • kromě testování (např. funkční, EMC, klimatické, a další) budeš analyzovat i jejich výsledky
  • seznámíš se s potřebnými technickými normami a budeš se podílet na certifikaci
  • budeš spolupracovat i s externími laboratořemi

Co byste měl/a splňovat?

  • elektrotechnické vzdělání je základ
  • zkušenosti z oblasti testování HW pro tebe bude výhodou
  • angličtina by měla být komunikativní, ale zvážíme i zájem si ji zlepšit
  • týmovost, zájem o profesní rozvoj ti k nám rozhodně otevře dveře

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 30 000 - 50 000 CZK
Odbor: Elektrotechnika, Elektrotechnika a Elektronika, Veda (Výskum) & Vývoj, Zákaznícky servis & Technická podpora
ID: 256

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefón: 774740211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.