Kvalita

Inženýr kvality | Strojírenství | TOP projekty – Praha Sever

Jste hlavou i srdcem kvalitář? Máte zkušenosti z letectví? Přijďte je využít do tradiční firmy s téměř stoletou tradicí. Hledáme zkušeného kvalitáře pro své vlastní projekty. Díky Vaší práci budou stroje létat!

  • využití zkušeností z kvality na jedinečných projektech v leteckém průmyslu
  • možnost převzít zodpovědnost a posouvat hranice kvality dopředu
  • příjemné a pohodové výrobní prostředí s rozmanitými technologiemi – žádná masová výroba
  • vzdělávání v oblasti letectví, penzijní připojištění, stravenky a skvělá kantýna

Co Vás čeká?

  • vypracování a udržování procesů a nástrojů kvality
  • vedení interních auditů ve společnosti
  • správa dokumentace, vytváření reportů o neshodách, definice preventivních a nápravných opatření
  • úzká spolupráce s interními týmy – výroba, technologie, nákup
  • pomoc při zavádění a certifikaci společnosti dle ISO standardů

Co byste měl/a splňovat?

  • minimálně SŠ technického směru: strojní zaměření ideálně
  • praxe v kvalitě v letectví
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost práce na PC (MS Office)

Klíčová slova: Inžinier kvality

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 50 000 - 60 000 CZK
Obor: Kvalita
ID: 4590

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Sofie Hanusová
E-mail: sofie.hanusova@talentica.cz
Telefon: 725981455

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.