Informačné technológie & Telekomunikácie

IT ANALYTIK | HPP nebo IČO

Zajímáte se o bankovní sféru, mobilní aplikace nebo telekomunikace? Chcete být součástí a podílet se na velkých projektech? Přihlaste se nám! Do týmu hledáme nebojácné inovátory!

Na co se můžete těšit?

  • možnost výběru pracovních projektů
  • homeoffice a flexibilní pracovní doba je základ
  • multisport karta, sick days, výuka cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)
  • relaxační místnost na pracovišti? Ano, i to máme!
  • využití moderní technologie ve vývoji
  • na přijmu vždy a všude (výhodné ceny a služby mobilního operátora i pro rodinné příslušníky)

Co Vás čeká?

  • analýza zákaznických požadavků
  • komunikace se zákazníkem
  • modelování a zadávání do vývoje
  • komunikace s vývojovým týmem

Co byste měl/a splňovat?

  • praktické zkušenosti s SW analýzou
  • využíváte UML a Enterprise Architect
  • analytické myšlení a schopnost zorientovat se v problematice
  • přehled ve finančním prostředí nebo telco výhodou

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: od 45 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, IT poradenstvo & Projektový manažment, Vývoj SW & Testovanie
ID: 12721

Kateřina Lim

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefón: +420 774 740 211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.