Informačné technológie & Telekomunikácie

TECHNICKÝ MANAGER NETWORK DIVIZE | Zastáváme multivendor přístup

Hledáme zkušeného Network Engineera nebo technického Team Leadera, který se chce dále rozvíjet v managerské roli, ale chce si zachovat i „hands-on“ přístup.

Naše Network divize čítá 30 lidí a je rozdělena do dvou týmů. Vy byste se staral o Operations.

Díky našemu síťovému řešení provozujeme systémy, na kterých interně pracuje jen v ČR 800 lidí a musí zvládnout zátěž v podobě milionů zákazníků denně na celém světě.

Na co se můžete těšit?

  • Nabízíme štědré finanční ohodnocení, roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené, sick days i HO
  • Dbáme na technický rozvoj, certifikaci, apod.
  • Nastoupíte do mezinárodní společnosti dbající na spokojenost

Co Vás čeká?

  • Budete zodpovídat za technologické složení a funkčnost celé divize
  • Budete technickým mentorem pro naše méně zkušené kolegy a budete je motivovat a rozvíjet
  • Budete zodpovídat za rozpočet a jeho čerpání
  • Budete dohlížet na plnění plánů a naplňování firemní strategie

Co byste měl/a splňovat?

  • Máte zkušenosti z pozice Network Engineer
  • Znáte dobře principy a technologie sítí včetně bezpečnosti
  • Už jste vedl/a týmy z oblasti IT Network
  • Působil/a jste v mezinárodním prostředí, angličtina Vám není cizí

Informácie o pozícii

Región: ,
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, Správa SW & HW
ID: 14431

Kateřina Lim

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefón: +420 774 740 211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.