Informačné technológie & Telekomunikácie

Junior/Senior .NET Developer | Cloudové aplikace

Jsi začínající programátor v .NETu nebo ostřílený borec? Do našeho týmu hledáme parťáky, kterým budeme moci předat část našeho know-how. Pracujeme s novými koncepty jako DevOps nebo cloud computing a uvítáme mezi sebou někoho, kdo sdílí podobné nadšení jako my. Jsi to ty? Dej nám o sobě vědět ještě dnes!

  • podnětné pracovní zázemí ve společnosti, která o své zaměstnance náležitě pečuje
  • zajímavé finanční ohodnocení a další odměny
  • nabízíme celou řadu inspirativních akcí, kurzů či certifikací, stačí si vybrat 🙂
  • kariérní růst na seniorní nebo managerské role
  • a mnoho dalších firemních benefitů

Co Vás čeká?

  • vyvíjet nové softwarové aplikace s využitím moderních postupů a technologií
  • budete se podílet na analýze požadavků a návrhu samotného řešení
  • seniorní kolegové se budou moci podílet na koordinaci či vedení týmů
  • část Vaší práce se bude týkat i otestování vlastního kódu

  • zkušenost s vývojem v .NETu (junioři min. na úrovni školních projektů či diplom.práce)
  • zájem o cloudové technologie Vám přidá bodíky navíc
  • psát přehledný kód a ochota si jej i otestovat
  • VŠ vzdělání s IT specializací by bylo skvělé 🙂
  • angličtina na komunikativní úrovni, hlavní je nebát se mluvit

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: od 45 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, IT poradenstvo & Projektový manažment, Vývoj SW & Testovanie
ID: 13891

Jan Hubinský

Kontaktná osoba: Jan Hubinský
E-mail: jan.hubinsky@talentica.cz
Telefón: +420 774 880 450

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.