Strojárstvo

Konstruktér s NJ | Špičkové strojírenství v Liberci

Hledáte-li vhodné uplatnění v konstrukci, jste tvořiví, technicky zdatní a mluvíte aktivně německy, pak hledáme právě Vás!

Právě teď máte šanci stát se součástí špičkové společnosti. Nabízíme práci, která Vás bude bavit a kde budete mít možnost realizovat své představy.

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která pracuje na vývoji pro největší světové automobilky
  • jistotu zaměstnání a dalšího profesního růstu
  • kreativní, zodpovědnou práci
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • možnost cestování

Co Vás čeká?

  • konstrukce manipulační techniky a stavebních strojů
  • účast na prestižních mezinárodních projektech
  • možnost vedení menšího týmu

Co byste měl/a splňovat?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • zkušenosti v oblasti konstruování – manipulační technika, nákladní auta a stavební stroje
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní ú­rovni
  • schopnost týmové spolupráce, kreativní přístup

Klíčová slova: Konštruktér

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 30 000 - 50 000 CZK
Obor: Strojárstvo
ID: 4349

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Eva Zuzánková
E-mail: eva.zuzankova@talentica.cz
Telefon: +420 777 880 522

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.