Informačné technológie & Telekomunikácie

C# Developer | .NET Core | Vývoj nové platformy

Do stabilní společnosti umožňující skvělý start kariéry v oblasti výrobního testování, vývoje v C# nebo řídících systémů hledáme novou posilu! Vyvíjíme novou aplikaci, přičemž máme zhruba 40% za sebou. I ty se můžeš podílet na zbylých 60% a tím nám pomůžeš s přechodem na novou platformu a na nové technologie. Snažíme se primárně o zjednodušení skladování konfigurací a výsledků testů. Umožňujeme ti se předvést a zazářit!

  • nastartování kariéry ve společnosti, která patří ke světové špičce
  • podporujeme inovativní způsoby řešení a možnost dalšího profesního rozvoje
  • nabízíme flexibilní prac. dobu, HO, 5 týdnů dovolené, sick days
  • řadu firemních akcí: sportovních, kulturních nebo dětských, protože nejen prací živ je člověk 🙂
  • finanční bonusy s dalšími příspěvky a hlavně stabilní společnost se spokojenými zaměstnanci

Co Vás čeká?

  • zodpovědnost za výrobní testování kontrolérů – přecházíme na nové technologie a vyvíjíme zbrusu novou platformu
  • budeš podporovat stávající aplikace a vyvíjet novou platformu
  • spolu s tím běží i vývoj testovacího HW, který komunikuje s výrobním testováním – i tady oceníme pomocnou ruku
  • spolupracovat budeš s kolegy z jiných týmů a oddělení

Co byste měl/a splňovat?

  • znalost C#.NET bude potřeba
  • zkušenost s .NET CORE je výhodou – my využíváme .NET CORE 3.1
  • znalost anglického jazyka bude fajn
  • ochota se doučit vše potřebné
  • týmový duch a ochota se podílet na dlouhodobých projektech

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: od 45 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, Vývoj SW & Testovanie
ID: 14425

Kateřina Lim

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefón: +420 774 740 211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.