Informačné technológie & Telekomunikácie

.NET Developer | Praha nebo Brno

Chceš vytvářet a aplikovat IT řešení a služby, které podporují podnikatelské vize našich klientů? Jsme společnost s mezinárodním přesahem a naším zákazníkům pomáháme získat a rozvíjet konkurenční výhody. Využíváme špičkové technologie a hledáme fajn parťáka .NET programátora, který svými znalostmi dodá lesk našemu hvězdnému týmu. Pokud si nejsi jistý v komunikaci v anglickém jazyce, u nás to nevadí 🙂

Na co se můžete těšit?

  • budeš pracovat v krásných moderních kancelářích
  • kvalitní HW a SW vybavení a projekty, které dávají smysl
  • velký prostor dáváme vzdělání, u nás se dostaneš na různá interní a externí školení, semináře, kurzy
  • v práci něco dobrého na zub
  • 25 dní dovolené, Sick days, home office
  • relax room, Multisportka, stravenky, atd.

Co Vás čeká?

  • vývoj SW v .NET ve spolupráci s týmem
  • budeš mít odpovědnost za kvalitu kódu
  • spolupracovat na designu a implementaci projektů
  • budeš řešit případné problémy nebo refaktorizaci kódu
  • přemýšlet inovativně i o běžných technických záležitostech

Co byste měl/a splňovat?

  • mít zkušenosti s vývojem v .NETu
  • pokud máš znalost s .NET Core nebo ASP.NET, uděláš nám radost
  • angličtinu máš alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • jsi proaktivní a týmový hráč, který se nebojí prosadit

Budeme se na tebe těšit. Napiš pár řádků o sobě a rádi se s tebou spojíme.

Informácie o pozícii

Región: ,
Mzda: od 50 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, IT poradenstvo & Projektový manažment, Vývoj SW & Testovanie
ID: 12745

Kateřina Lim

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefón: +420 774 740 211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.