Technický predaj & Key Account Management

Obchodní zástupce – stavebnictví

Baví Vás obchod v oblasti stavebnictví?

Pro slovenskou společnost nabízející závěsné systémy, hledáme Obchodního zástupce pro Moravu.

Můžete být zkušený obchodník, anebo technik se zájmem o práci s produktem a rozvoj klientů.

Vhodné i pro OSVČ.

  • Nabízíme samostatnou a zodpovědnou práci se špičkovým produktem.
  • Budete pracovat pro menší společnost, těšit se tak můžete na stabilní a férový kolektiv kolegů.
  • Možnost pracovat na home office.
  • Samozřejmostí je služební automobil,mobilní telefon a zajímavé provize.

Co Vás čeká?

  • Vybudování obchodní sítě klientů v regionu Moravy.
  • Poskytování obchodně – technického poradenství Vašim zákazníkům
  • Plnění stanovených prodejních cílů a obratů
  • Vašimi klienty budou koncoví zákazníci z oblasti stavebnictví a průmyslu (investoři, realizační firmy, výrobní společnosti apod.)

Co byste měl/a splňovat?

  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenost na pozici Obchodního zástupce v oblasti stavebnictví anebo s prodejem technického produktu
  • Komunikativní angličtina
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, ochota cestovat

Klíčová slova: Obchodný zástupca

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 27 000 - 30 000 CZK
Obor: Technický predaj & Key Account Management
ID: 3221

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Klára Lipowská
E-mail: klara.lipowska@talentica.cz
Telefon: +420774458858

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.