Informačné technológie & Telekomunikácie

PHP Developer | Enterprise IS

Chceš pracovat ve vývojovém centru kde najdeš TOP kolegy, kteří jsou česká špička v oblasti vývoje webových aplikací? Jsme trendoví, inovujeme naše technologie, celý kód neustále udržujeme v soudobých trendech a agilita je u nás samozřejmostí. Pokud si člověk, který rád posouvá svou myšlenku dej nám o sobě vědět.

Hledáme fajn kolegu/kolegyni, který/á už má za sebou projekty v oblasti PHP vývoje a setkal/a se ideálně s kontejnerizací (my pracujeme s Dockrem).

A co ještě víc? Naučíme tě co je micro-framework přístup a OS ve kterém budeš pracovat si můžeš vybrat.

  • Neformální pohodové prostředí kde se nehrajeme na žádný korporát
  • U nás si můžeš odpočinout v Relax roomu například při fotbálku
  • Občerstvení a něco dobrého na zub
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, kvalitní technologické vybavení k tvé práci
  • Budeš mít své parkovací místo
  • Máme tu možnost kariérního růstu (školení, konference apod.)
  • Máme různé akce v práci a také jsme super parta, která organizuje zábavu i mimo office

Co Vás čeká?

  • Budeš vyvíjet naši webovou aplikaci v nejnovějším PHP popřípadě se starat o refaktoring kódu
  • Budeš v blízké kooperaci s týmem testerů a architektů (budeš si moci sáhnout na distribuovanou architekturu)
  • Dostaneš se k práci s opensource platformami a budeš využívat technologie jako Docker, ElasticSearch, REST API, MySQL, Gitlab
  • Budeš přinášet do týmu své know how

Co byste měl/a splňovat?

  • Zkušenost s vývojem webových aplikací
  • Můžeš se pochlubit komerční praxí v PHP
  • Říká ti něco kontejnerizace a víš si zavolat REST API (výhodou)
  • Máš angličtinu alespoň na úrovni B1
  • Máš skvělé nápady, si inovativní/á

Pošli nám své CV a my se ti určitě ozveme, budeme se těšit 🙂

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 40 000 - 80 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, Vývoj SW & Testovanie
ID: 12199

Kontaktná osoba: Katerina Mesarosova
E-mail: katerina.mesarosova@talentica.cz.deleted-user
Telefón: +420 724 890 809

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.