Elektrotechnika

PLC Programátor | Expert na automatizaci, top firma

Automatizaci nezastavíte, nové projekty běží plnou parou vpřed a tak do nově vznikajícího týmu hledáme experta na návrh architektury řešení pro automatizaci. Jedná se o seniorní pozici, oceníme Vaše bohaté zkušenosti s PLC programováním. Pracovat budete na naší pobočce v Plzni. Nabízíme Vám nejen velmi zajímavé finanční ohodnocení, ale i minimum cestování a možnost naplno realizovat vlastní technické nápady.

  • Jsme středně velká nadnárodní společnost s velmi přátelskou atmosférou na pracovišti a rodinnou firemní kulturou
  • Nabízíme nadstandardní finanční odměnu včetně pravidelného bonusu, k pozici náleží i automobil i pro soukromé účely
  • Myslíme i na Váš mimopracovní život – u nás budete mít 6 týdnů dovolené, přispějeme Vám na dovolenou, flexibilní pracovní doba a možnost práce z homeoffice bereme jako samozřejmost
  • Přichystaný máme i zajímavý balíček dalších benefitů: příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, vstupenky na kulturní a sportovní akce, teambuildingové akce a firemní večírky

Co Vás čeká?

  • Budete navrhovat a programovat safety PLC
  • Na návrhu aktivně spolupracujete s ostatními členy vývojového týmu, aktivně nasloucháte zákazníkům
  • Designujete architekturu řešení včetně testování SW
  • Tvoříte potřebnou dokumentaci

  • VŠ vzdělání (elektronika, elektrotechnika, informatika, automatizace)
  • Prokazatelná zkušenost se zaváděním safety řešení a návrhem systému pro automatizace
  • Pokročilá znalost PLC programování (Siemens), znalost pojmů jako Ethernet, Profinet, Profibus, V-model, Eplan Vám nesmí být cizí
  • Schopnost pracovat v týmu a vést jednání se zákazníky

Klíčová slova: Programátor PLC, Inžinier automatizácie

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 70 000 - 90 000 CZK
Obor: Elektrotechnika, Priemyselná automatizácia
ID: 5039

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Klára Lipowská
E-mail: klara.lipowska@talentica.cz
Telefon: +420774458858

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.