Elektrotechnika

PRODUKTOVÝ MANAŽER | KOMBINACE ELEKTROTECHNIKY, LINUXU A SÍTÍ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Již mnoho let se zabýváme komunikačními sítěmi a systémovou integrací a v současné době hledáme novou posilu do týmu na pozici produktový manažer. Jeden z našich produktů se zaměřuje na chytré řízení a distribuci energie, čímž dokážeme předcházet výpadkům v České republice. Nabízíme tedy jedinečnou příležitost být součástí významných projektů v Česku, Slovensku a příležitostně i na zahraničím trhu, kde i Vaše činnost může mít dopad na každého občana. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní řešení na míru od tvorby produktu po jeho zavedení.

Na této pozici je důležitý zájem o oblast telekomunikace, sítí, elektra a Linuxu. Zároveň chuť kariérně růst, učit se novým věcem a mít již nějaké zkušenosti s řízením produktu.

  • Různorodé projekty, které mají významný dosah na společnost
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné a dostupné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity (př. vzdělávací kurzy, školení, telefon, příspěvek na stravování)
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny Sick days

Co Vás čeká?

  • Tvorba nových produktů
  • Komplexní řízení nových i již vytvořených produktů
  • Komunikace se zákazníky, specialisty a techniky
  • Spolupráce s marketingovým oddělením v rámci propagace produktů
  • Školení stávajících i nových klientů
  • Zařizování certifikace produktu a příprava obchodních nabídek

Co byste měl/a splňovat?

  • Vzdělání v oboru telekomunikace nebo elektrotechnika
  • Výhodou zkušenost s administrací Linuxu
  • Přesah do sítí a elektra
  • Přehled v oboru a zájem osobně růst
  • Základní znalost anglického jazyka

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 40 000 - 65 000 CZK
Odbor: Elektrotechnika, Energetika, Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, Marketing & Produktový manažment
ID: 15535

Kontaktná osoba: Marie Hlaváčková
E-mail: marie.hlavackova@talentica.cz
Telefón: +420 773 445 212

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.