Informačné technológie & Telekomunikácie

React / React Native / NodeJS vývojáři | Hledáme zapálené pohoďáky

Hledáš práci, kam se budeš těšit víc než domů? Chceš mít v práci partu kamarádů, s kterými můžeš skočit do firemní posilovny, na terasu grilovat nebo do parku na piknik? Máš na to vést i tým? Řekni nám o tom, protože i to ti můžeme nabídnout 🙂 Jestli ti k tomu chybí už jenom velká míra flexibility, možnost pracovat odkudkoliv a moderní technologie, tak dále nehledej a pošli CV.

My to všechno máme!

  • můžeš pracovat remote, ale rádi bychom se s tebou v Brně 1× za 2 týdny potkali, přeci jen osobní kontakt nic nenahradí 🙂
  • můžeš si vybrat, jestli chceš vyvíjet F/E, B/E nebo tě zajímají mobilní aplikace?
  • možnost posunout se do role Tech Leada
  • budeš mít prostor na vlastní realizaci nápadů, které mohou pomoci ve vývoji
  • čekej partu nadšenců, kteří tě nakazí dobrou náladou a vytváří příjemné prostředí
  • a benefity jako je cafeterie, vzdělávání, posilovna, masérka, kadeřnice, Multisportka, a mnoho dalšího tě neminou

Co Vás čeká?

  • především vývoj API na přepojení platebních bran, světových bank, účtů a pod.
  • vyvíjíme i klientskou zónu podobnou internetbankingu
  • dále mnoho malých aplikací, které automatizují práci našich kolegů
  • a v neposlední řadě se bavíme i chatboty
  • část práce může být i refaktoring (20%) a maintenance

Co byste měl/a splňovat?

  • bez znalosti JavaScriptu se bohužel neobejdeme
  • uvítáme zkušenosti s React, React Native nebo NodeJS
  • jsme česká firma, ale občas musíme mluvit anglicky (alespoň B1)

Kateřina Lim

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefón: +420 774 740 211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.