Senior mechanical engineer

Hledáš práci u top zaměsnavatele v Brně? Láká Tě moderní prostředí, high-tech produkty a chceš být u vzniku nového oddělení? Pokud jsi vystudoval VŠ se zaměřením na elektroniku, elektrotechniku či mechatroniku, hledáme právě Tebe. Jsme firma s tradicí, mezinárodním přesahem a nyní rozbíháme zbrusu novou divizi, kde se můžeš realizovat a najít přesně takové místo, které Ti bude nejvíce vyhovovat. Šance pro kariérní růst jsou u nás obrovské!

Práce pro světovou špičku v oblasti vývoje a výroby produktů, která nemá v ČR konkurenci Moderní prostředí, neformální a přátelský kolektiv, práce s nejnovějšími technologiemi Široký výběr nadstandardních bonusů a benefitů, včetně 13. platu Seberozvojové a týmové aktivity, odborná školení a kurzy, firemní akce, sportovní vyžití

Co Vás čeká?

Tvorba 3D designu jemné mechaniky s využitím Solidworks Zkušenost s konstrukcí pro vakuové a ultravakuové systémy Praktická znalost s konceptualizací inovativních návrhů Schopnost pracovat s multioborovým tý­mem

VŠ vzdělání v oboru mechatronika, elektronika, elektrotechnika Komunikativní znalost anglického jazyka Velmi dobrá znalost 3D designu, Solidworks apod. Alespoň 5+ let zkušeností s konstrukcí jemné mechaniky, elektroniky atp.

Informácie o pozícii

Región:
ID: 15453

Klára Hanselková

Kontaktná osoba: Klára Hanselková
E-mail: klara.hanselkova@talentica.cz
Telefón: +420 774 458 858

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.