Vývoj SW & Testovanie

QA Specialist | Nastavujte procesy při vývoji unikátního SW

Vyvíjíme složité řídící a diagnostické nástroje v oblasti life critical řešení a bez Vás si nedokážeme udržet svou kvalitu 🙂 Hledáme parťáka/parťačku do týmu, který vyvíjí SW dodávaný do celého světa, a který nám pomůže pohlídat konzistenci procesů, knihoven či dokumentace. Předchozí zkušenosti v oblasti procesů vývoje SW jsou vítané!

  • možnost podílet se na špičkových projektech, které ovlivňují náš každodenní život
  • práce ve stabilním týmu s nízkou mírou fluktuace
  • zkrácenou pracovní dobu, týden dovolené navíc, sick days, možnost home office
  • jazykové vzdělávání a další odborné kurzy, příspěvky na penzijní připojištění, Flexipass, firemní akce a další libůstky

Co Vás čeká?

  • dohlížet na konzistenci procesů a dokumentace
  • provádět QA auditu různých SW týmů
  • provádět kontrolu knihoven
  • vývoj/spuštění pomocných skriptů v Python

Co byste měl/a splňovat?

  • zkušenost v oblasti testování, IT analýzy nebo vývoje SW
  • jsme otevřeni i šikovným absolventům VŠ se zaměřením na IT
  • základy nějakého programovacího jazyka – výhodou
  • zkušenosti z pozice SQA nebo SW tester – výhodou
  • zkušenosti s nějakým bug tracking systémem – výhodou

Klíčová slova: Absolvent, SW Tester, IT Vývojár, QA Tester, IT Analytik

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 30 000 - 55 000 CZK
Obor: Vývoj SW & Testovanie
ID: 4534

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefon: 774740211

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.