Logistika

Specialista logistiky | Automotive | Praha – východ

Situace na trhu práce není lehká, ale přeci jen existují firmy, které se nezastavily a naopak pracují na nových projektech. Jednou z nich je automotive mezinárodní firma v Brandýse, kam pohodlně dojete i z Prahy. A právě zde nyní hledáme Projektové logistiky, Plánovače výroby či Specialisty na materiálového zásobování. Pokud máte zkušenosti z logistiky výrobní firmy, dorozumíte se anglicky a nebojíte se změny, pak je tato práce určená právě pro Vás.

Na co se můžete těšit?

  • jistota zaměstnání a dlouhodobé projekty
  • stabilní zázemí mezinárodní firmy, přátelské prostředí a moderní technologie na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, balíček Benfeit Plus, Multisport karta, příspěvek na stavování, penzijní přípojištění a mnoho dalšího
  • velmi zajímavé fixní platové ohodnocení a další zajímavé benefity

Co Vás čeká?

  • pokud se chcete věnovat projektové logistice, pak se věnujete náběhu nových projektů a řízení změn v celém procesu
  • zaujala Vás spíše pozice Plánovače? v takovém případě Vás čeká příprava zakázek v systému SAP
  • považujete-li se za Specialistu materiálového zásobování, pak se připravte zejména na denní komunikaci s dodavateli
  • na všech pozicích navíc spolupracujete s dalšími odděleními a podílíte se na optimalizacích logistických toků

  • praxe v oboru alespoň 1 rok ve výrobní společnosti v oddělení logistiky, pozici najdeme i pro zkušené profesionály
  • komunikativní znalost angličtiny
  • výhodou je znalost SAPu, nebo jiného ERP systému
  • min středoškolské vzdělání s maturitou

Informácie o pozícii

Región: ,
Mzda: od 50 000 CZK
Odbor: Logistika
ID: 15334

Klára Hanselková

Kontaktná osoba: Klára Hanselková
E-mail: klara.hanselkova@talentica.cz
Telefón: +420 774 458 858

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.