Stavbyvedoucí | In-store design, celá ČR

Původem rodinná firma, která se vyšvihla mezi špičku firem věnující se in-store designu nejen v ČR. Pokud chcete pracovat prOD cenami ověnčenou společnostÍ, jste tu správně. Aktuálně hledáme nového Kolegu/Kolegyni na pozici STAVBYVEDOUCÍHO. Hledáme flexibilního člověka se zkušeností ze stavebnictví. Budete mít na starosti naše nejzajímavější projekty po celé ČR. Pracujte pro nejlepší!

  • Kreativní práci v podnětném prostředí a moderní zázemí firmy
  • Pevné firemní hodnoty, rodinné prostředí, důraz na tradici i budoucnost
  • Vaši loajalitu oceníme každý rok 1 dnem volna navíc
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení a provize, služební vůz

Co Vás čeká?

  • realizace staveb v místě zakázky a dohled nad harmonogramem a průběhem plnění prací
  • koordinace týmu dělníků a zaměstnanců subdodavatelů
  • komunikace s klientem pouze v rámci realizace stavby
  • finanční kontrola a reporting vedení

Co byste měl/a splňovat?

  • Zkušenost ze stavebnictví alespoň 5 let na obdobné pozici
  • Schopnost řešit vícero projektů najednou a dovést je k úspěšnému cíli
  • Ochota cestovat po celé ČR , pouze cca 15% práce v kanceláři
  • Zkušenost s vedením lidí

Informácie o pozícii

Región: Česká republika,
Mzda: od 70 000 CZK
ID: 15497

Klára Hanselková

Kontaktná osoba: Klára Hanselková
E-mail: klara.hanselkova@talentica.cz
Telefón: +420 774 458 858

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.