Elektrotechnika a Elektronika

Supervisor výroby | Jedinečná příležitost pro zdatné leadry!

Hledáme nadšené uchazeče, kteří se nebojí vést výrobní tým v úspěšné mezinárodní společnosti působící v dynamickém sektoru automotive. Máte zkušenosti s vedením týmu nebo jste natolik šikovný a leaderovskou roli byste zvládl jako nic? Pokud máte zájem získat pracovní zkušenost, která Vás posune dál, potom právě vy jste kandidát, kterého potřebujeme!

• odpovídající mzdové ohodnocení • balíček zaměstnaneckých benefitů • výborné pracovní prostředí zaměřené na kvalitu a bezpečnost • možnost vzdělávat se • práce v přátelském kolektivu

Co Vás čeká?

  • vedení a koordinace práce vedoucích směn, jejich zástupců a operátorů
  • zajištění kvality procesů ve výrobě
  • návrhování zlepšujících opatření, odstraňování problémů ve výrobě
  • plánování objemů výroby, rozvržení lidských zdrojů
  • reportování výsledků a výstupů nadřízeným

Co byste měl/a splňovat?

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • práce na PC, znalost systému SAP výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • samostatnost, analytické myšlení, ochota učit se novým věcem

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 30 000 - 37 000 CZK
Odbor: Elektrotechnika a Elektronika, Výroba
ID: 298

Kontaktná osoba: Klára Hanselková
E-mail: klara.hanselkova@talentica.cz
Telefón: +420774458858

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.