Informačné technológie & Telekomunikácie

SW TESTER | TEAM LEADER | STABILNÍ FIRMA S RODINNOU ATMOSFÉROU

Do našeho moderního centra hledáme fajn kolegu, který nám pomůže se SW testováním. Hledáme parťáka, který již pár let testuje a odhalování bugů ho baví. Nabízíme možnost se posunout do Team Leaderské pozice, pokud máš tyto ambice! Dej nám o sobě určitě vědět! Rádi s tebou probereme detaily 🙂

Na co se můžete těšit?

  • práci v moderních prostorách a na zajímavých projektech
  • nabízíme pěkné finanční ohodnocení, roční bonusy a další benefity
  • počítej s flexibilitou pracovní doby a nadstandardními možnostmi home officu
  • stále si zachováváme rodinnou atmosféru a pracujeme s nejnovějšími technologiemi
  • umožňujeme našim kolegům profesně dále růst nebo třeba vycestovat do zahraničí

Co Vás čeká?

  • budeš se podílet na přípravě testování, navrhovat testovací scénáře
  • budeš se koordinovat práci a mentorovat kolegy v týmu
  • testovat budeš manuálně, ale čeká tě i nasazení a vyhodnocení automatizovaných tes­tů
  • po exekuci vyhodnotíš výsledky a budeš dohlížet na dodržování kvality SW
  • jsme týmoví hráči, budeš spolupracovat s dalšími kolegy v rámci vývoje

Co byste měl/a splňovat?

  • alespoň 3+ roky zkušeností s testováním SW
  • zkušenosti s vedením lidí nebo zájem posunout se do této role
  • základní povědomí o programovacích jazycích C, C# nebo Python
  • velmi oceníme angličtinu na úrovni B1

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 45 000 - 60 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, Veda (Výskum) & Vývoj, Vývoj SW & Testovanie
ID: 14548

Barbara Čapková

Kontaktná osoba: Barbara Čapková
E-mail: barbara.capkova@talentica.cz
Telefón: +420 724 890 809

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.