Strojárstvo

TEAM LEADER | Automotive výroba

Pro našeho váženého klienta, úspěšnou a stále se rozvíjející společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme talentované kandidáty na zodpovědnou pozici Vedoucího výrobního týmu.

Hledáme šikovné, komunikativní uchazeče, jež se vyznačují dobrými organizačními schopnostmi, mají zájem se učit novým technologiím, chtějí uplatnit své nápady v praxi, účastnit se nových projektů a realizovat se na pozici vedoucího týmu.

Na co se můžete těšit?

  • stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • účast na nových projektech
  • osobní i profesní rozvoj
  • využívání moderních technologií
  • zajímavé platové ohodnocení spolu s benefity

Co Vás čeká?

  • budete mít zodpovědnost za část výrobního procesu a podílet se na zlepšování výroby
  • budete vést tým ve výrobní společnosti (10–15 lidí)
  • budete motivovat, hodnotit i školit své podřízené
  • budete řešit běžné provozní problémy a komunikovat s ostatními odděleními ve výrobě

  • SŠ vzdělání technického směru (nejlépe v oblasti elektrotechniky či strojní)
  • praxi na obdobné pracovní pozici
  • zkušenost s vedením lidí, jejich motivací i školením
  • znalost Aj výhodou
  • chuť učit se novým technologiím
  • znalost práce na PC
  • pro-aktivita, zodpovědnost, smysl pro spravedlnost
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 35 000 - 40 000 CZK
Odbor: Strojárstvo, Výroba
ID: 1396

Lucie Svitavská

Kontaktná osoba: Lucie Svitavská
E-mail: lucie.svitavska@talentica.cz
Telefón: +420 774 003 115

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.