Informačné technológie & Telekomunikácie

TECHNICAL WRITER | Žádná stereotypní práce!

Umíš dobře anglicky, máš perfektní písemný projev a chceš s tím zachraňovat životy? Chceš se podílet na vývoji softwaru, který posouvá lidstvo kupředu? Připoj se do naší bandy klidných, sympatických a IT nadšenců.

Na co se můžete těšit?

  • U nás dostaneš 13. i 14. plat.
  • Pestrá pracovní náplň.
  • 5 týdnů dovči jsou samozřejmostí, stejně jako flexibilní pracovní doba.
  • Můžeš využít firemní 3D tiskárnu, fotbálek i kulečník. 🙂

Co Vás čeká?

  • Především budeš psát dokumentaci k našemu SW (jako jsou příručky, různé prezentace apod.).
  • Navrhneš wireframy.
  • Budeš podporovat nejen náš tým, ale také uživatele.
  • Zapojíš se do manuálního testování SW.

  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni a to i v písemné formě. 🙂
  • Zkušenost s HTML, CSS.
  • Pokud jsi se setkal/a s návrhem GUI, určitě nám dej vědět.
  • Studoval/a jsi chemii? To je největší plus!

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: od 30 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, Vývoj SW & Testovanie
ID: 14194

Denisa Stuchlíková

Kontaktná osoba: Denisa Stuchlíková
E-mail: denisa.stuchlikova@talentica.cz
Telefón: +420 773 445 212

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.