Elektrotechnika

Technik údržby | 2 směny a práce k ZAPLACENÍ!

I když se zrovna nacházíme ve složitější situaci, existují odvětví, která budou šlapat i nadále. Jedním z nich je medical sféra, jejíž produkty denně pomáhají zachraňovat lidské životy. Spojte tedy svou kariéru se smysluplnou prací, kde můžete být osobně u zrodu jedinečných výrobků! Pokud Vám nevadí práce na 2 směny, čtěte dále! Budete se starat o údržbu zařízení moderní budovy výrobního závodu. Sídlo firmy na Vysočině naleznete nedaleko Havlíčkova Brodu nebo Nového města na Moravě.

  • stanete se součástí medical společnosti se zajímavým produktem a technologiemi na trhu
  • můžete se těšit na rozmanitou práci
  • budete se moci profesně rozvíjet
  • kromě motivujícího finančního ohodnocení budete mít k dispozici další benefity (dotované stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění aj.)

Co Vás čeká?

  • budete se s kolegou starat o energetické a technologické zařízení budovy
  • podpora servisů, kontrol a údržby (vybavení/techno­logií budovy) prováděné externími dodavateli Vás nemine
  • budete mít prostor na realizaci drobných zlepšovacích aktivit
  • budete vylepšovat systém preventivní, plánované a neplánované údržby

Co byste měl/a splňovat?

  • požadujeme SŠ vzdělání v elektrotechnice
  • praxe na obdobné pozici je výhodou
  • bez vyhlášky 50 – paragrafu 5 se neobejdete
  • nezbytná je ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Klíčová slova: Servisný technik

Informace o pozici

Region: Česká republika
Mzda: 30 000 - 40 000 CZK
Obor: Elektrotechnika, Strojárstvo
ID: 4987

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Lucie Svitavská
E-mail: lucie.svitavska@talentica.cz
Telefon: +420774003115

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.