Informačné technológie & Telekomunikácie

WEB DEVELOPER | Našlápni kariéru v IT

Naše produkty jsou špičkou v oboru a zná je celý svět. Neustále rosteme a hledáme kolegu – parťáka, který nám bude pomáhat s vývojem webu. Jsme otevřeni zkušeným vývojářům, ale šanci dáme i šikovným absolventům. Pokud se chceš dozvědět více detailů, pošli mi své CV, pár informací o sobě a máš napůl vyhráno.

  • příjemné pracovní prostředí, aby ses u nás cítil jako doma
  • za dobrou práci fajn plat a k němu další finanční bonusy
  • týden dovolené navíc, sleva na firemní výrobky
  • obědy za hubičku, stravenky, příspěvky na sport a kulturu,…

Co Vás čeká?

  • analýza požadavků od zákazníka
  • vývoj a správa webové aplikace
  • spolupráce s kolegy
  • spoluúčast při zavádění nových technologií

Co byste měl/a splňovat?

  • nadšení do IT vývoje
  • zkušenost s vývojem webových aplikací uvítáme
  • praxe/znalost programování v Javě nebo PHP
  • znalost Javy výhodou
  • alespoň základní znalost SQL
  • angličtina alespoň na úrovni technické dokumentace

Informácie o pozícii

Región:
Mzda: 25 000 - 55 000 CZK
Odbor: Informačné technológie & Telekomunikácie, IT & Telco, Vývoj SW & Testovanie
ID: 13381

Kateřina Lim

Kontaktná osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz.deleted-user
Telefón: +420 774 740 211

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.