Pre uchádzačov

Nebuďte len jedným z mnohých životopisov v databáze! V Talentice Vás presvedčíme o tom, že aj hľadanie zamestnania v technickom alebo IT odbore môže byť príjemným zážitkom, behom ktorého získate nielen zaujímavé informácie, ale hlavne vysnenú prácu.

Odoslaním jedného formulára Vám dokážeme zmeniť život. Ako? Vaše CV zanalyzuje konzultant so skúsenosťami a prehľadom v technických a IT odboroch. Cesta k práci snov práve začína!

Páči sa Vám tento prístup? Začnite hľadať vhodnú pozíciu práve teraz, alebo nám rovno pošlite svoj životopis.

Poďme sa spoločne pobaviť o Vašej budúcej kariére.

Idem do toho

Ako bude naša spolupráca prebiehať?

Podrobne si prezrieme Váš životopis

Vami odoslané informácie sa dostanú k našim konzultantom, ktorí rozumejú technickým a IT odborom a majú prehľad o novinkách na trhu práce. So záujmom si prezrú vaše CV a vyhľadajú pre Vás vhodné pracovné ponuky od zamestnávateľov z Vášho odboru.

 

Dáme Vám spätnú väzbu

Do sedmich pracovných dní sa Vám ozveme s informáciou, aké máme pre Vás aktuálne vhodné pracovné ponuky.

 

 

Dohodneme si spoločnú schôdzku

Našli sme ponuky na mieru? Výborne! Získali ste partnera, ktorý Vás odporučí nielen u potenciálnych zamestnávateľov, ale pomôže Vám so všetkým, čo sa týka hľadania nového zamestnania. Tieto informácie s Vami budú podrobne preberané na schôdzke, ktorú si spoločne dohodneme.

 

Preberieme s Vami pracovné ponuky

Spoločná schôdzka nám pomôže poznať Vás ako po profesijnej, tak aj po ľudskej stránke. Preberieme s Vami nielen všetky vhodné pracovné ponuky, ale aj ďalšie možnosti našej spolupráce. Vaše schopnosti následne predstavíme potenciálnym zamestnávateľom a budeme Vám k dispozícií v priebehu celého výberového konania.

 

Absolvujete pohovor

Pokiaľ Vaše schopnosti zaujmú okrem nás aj potenciálneho zamestnávateľa, obratom Vám u neho dohodneme pohovor. Vzhľadom k tomu, že Vás na pohovor dôkladne pripravíme a spoločnosti prezentujeme dôležité informácie o Vás, bývajú tieto pohovory často vedené bez zbytočného stresu a naladené na príjemnú vlnu.

 

Dostanete pracovnú ponuku

Pokiaľ obstojíte aj na pohovore, dostanete pracovnú ponuku spoločne s podrobnosťami o pracovnej pozícií, na ktorú by ste mohli nastúpiť. Vždy tak máte prehľad o tom, čo od budúceho zamestnania môžete očakávať. Náš konzultant Vám následne pomôže vyjednať čo najlepšie pracovné podmienky.

 

Podpíšete zmluvu

Dohodli sme podmienky podľa Vašich predstáv? Nič Vám nebude brániť podpísať zmluvu. Za naše partnerstvo samozrejme neplatíte, všetky služby Vám poskytneme úplne zdarma!

 

Skvelé!

Zostáva nám už iba popriať Vám mnoho úspechov v novom zamestnaní.

 

Poďme sa spoločne pobaviť o Vašej budúcej kariére.

Idem do toho

K ukladanie nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím