TOP zamestnávatelia

Zaujíma Vás, s akými spoločnosťami spolupracujeme? Našich klientov si starostlivo vyberáme tak, aby boli pre uchádzačov o prácu čo možno najatraktívnejší. Kľúčový je pre nás priestor pre rozvoj nabitých skúseností, možnosť sebarealizácie a príjemné pracovné prostredie. Pozrite sa na výber našich TOP zamestnávateľov.


ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.

Spolupráca od roku 2017

Švédska spoločnosť ASSA ABLOY je najväčším svetovým dodávateľom inteligentných riešení zámkov a zabezpečení. ASSA ABLOY Czech & Slovakia vznikla v roku 2008 spojením firiem FAB, s.r.o. a Abloy spol. s r. o. Slovenská pobočka, sídliaca v Bratislave, ponúka komplexné riešenia uzamykacích dverných systémov pre domácnosti, firmy, hotely či multifunkčné centrá. Kladie dôraz na bezpečnosť a ľahké ovládanie.

Zaujala Vás spoločnosť ASSA ABLOY? Napíšte nám!


HMH s.r.o.

Spolupráca od roku 2016

HMH s.r.o. je pôvodom slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Sídli v Bratislave, kde zamestnáva okolo 62 odborníkov. Zameriava sa na oblasť riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie. Konkrétne potom na riadiace, meracie a zabezpečovacie systémy pro koľajovú dopravu. Pro tento účel vyvinula spoločnosť vlastný modulárny systém MIREL, ktorý je súčasťou väčšiny aplikácií v koľajovej doprave. Firma je významným hráčom nielen na domácom trhu, ale aj v blízkom zahraničí.

Zaujímajú Vás aktuálne pracovné príležitosti v spoločnosti HMH? Kontaktujte nás!


RF, spol. s r.o.

Spolupráca od roku 2016

Spoločnosť RF, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej automotive firmy Richard Fritz. Slovenská pobočka v Malackách bola založená v roku 2002 a v súčasnosti zamestnáva okolo 650 odborníkov. Poskytuje modulárne systémy riešení v oblasti zasklievania automobilov a obstrekov skiel.

Chcete vedieť viac o spoločnosti RF? Dajte nám vedieť!


TECHNODAT, CAE – Systémy, s.r.o.

Spolupráca od roku 2017

Spoločnosť TechnodatTrenčíne vznikla v roku 1995 ako dcérska spoločnosť rovnomennej firmy Technodat v Českej republike. Zameriava sa na implementáciu CAx a 3D PLM riešení Dassault Systèmes postaveného na produktoch CATIA, ENOVIE a 3DVIA. Ďalej ponúka engineeringové služby, konštrukčné a vývojové kapacity pre automobilový priemysel, strojárenstvo apod. V súčasnosti zamestnáva 45 zamestnancov.

Zaujala Vás spoločnosť TECHNODAT? Napíšte nám!


Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. 

Spolupráce od roku 2016 

Vaillant Industial Slovakia s.r.o. je významným hráčem na trhu s topnou, ventilační a klimatizační technikou. Jedná se o původem německou rodinnou firmu s celosvětovou působností. Slovenská pobočka ve Skalici byla otevřena v roce 2005 a zaměstnává přes 550 lidí. Zaměřuje se na výrobu modulů tepelné techniky a závěsných kotlů 

 Zajímají Vás aktuální pracovní příležitosti ve společnosti VAILLANT? Kontaktujte nás! 


Zaujal Vás niektorý z našich TOP zamestnávateľov? Zaujímajú Vás aktuálne kariérne príležitosti alebo by ste sa radi dozvedeli viac informácií? Napíšte nám. Radi Vám osobne alebo telefonicky zodpovieme na všetky Vaše otázky.

V prípade, že aktuálne hľadáte novú profesijnú výzvu, nezabudnite priložiť svoj životopis.

 

K ukladanie nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím